Menu
Sepet

ACCENT

LAMY ACCENT DOLMA KALEM LD LAKE 14K ALTIN M UC LAMY ACCENT DOLMA KALEM LD LAKE 14K ALTIN M UC
Stok Tükendi
Marka: Lamy-15 Stok: Stok Tükendi
LAMY accent serisi siyah lake gövdeli dolma kalem 14 kt çift renkli altın uç, Pırlanta çizgili grip, Değiştirilebilir grip özelliği LAMY T10 mavi mürekkep kartuşu içerir, LAMY Z26 piston ile modifiye edilebilir. Tasarımcı: Phoenix Product Design Uluslararası Tasarım Ödülleri: Good Design, IF ve Re..
TL1.681,00
Vergiler Hariç:TL1.681,00
LAMY ACCENT DOLMA KALEM KW ALUMINYUM GOVDE M UC LAMY ACCENT DOLMA KALEM KW ALUMINYUM GOVDE M UC
Stok Tükendi
Marka: Lamy-14 Stok: Stok Tükendi
LAMY accent serisi alüminyum gövdeli dolma kalem Gri ahşap grip Değiştirilebilir grip özelliği Parlak çelik M uç, LAMY T10 mavi mürekkep kartuşu içerir, LAMY Z26 piston ile modifiye edilebilir. Tasarımcı: Phoenix Product Design Uluslararası Tasarım Ödülleri: Good Design, IF ve Red Dot Üretim Yeri: ..
TL668,00
Vergiler Hariç:TL668,00
LAMY ACCENT DOLMA KALEM KK ALUMINYUM GOVDE M UC LAMY ACCENT DOLMA KALEM KK ALUMINYUM GOVDE M UC
Stok Tükendi
Marka: Lamy-13 Stok: Stok Tükendi
LAMY accent serisi alüminyum gövdeli dolma kalem Siyah kauçuk grip Değiştirilebilir grip özelliği Parlak çelik M uç, LAMY T10 mavi mürekkep kartuşu içerir, LAMY Z26 piston ile modifiye edilebilir. Tasarımcı: Phoenix Product Design Uluslararası Tasarım Ödülleri: Good Design, IF ve Red Dot Üretim Yer..
TL668,00
Vergiler Hariç:TL668,00
LAMY ACCENT DOLMA KALEM BY LAKE 14K ALTIN M UC LAMY ACCENT DOLMA KALEM BY LAKE 14K ALTIN M UC
Stok Tükendi
Marka: Lamy-13 Stok: Stok Tükendi
LAMY accent serisi siyah lake gövdeli dolma kalem 14 kt çift renkli altın uç, Yaban gülü ağacından grip, Değiştirilebilir grip özelliği LAMY T10 mavi mürekkep kartuşu içerir, LAMY Z26 piston ile modifiye edilebilir. Tasarımcı: Phoenix Product Design Uluslararası Tasarım Ödülleri: Good Design, IF v..
TL1.681,00
Vergiler Hariç:TL1.681,00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .