Menu
Your Cart

Bireysel sporlar

"Bilgi bedende yaşayana kadar bir rivayettir, bir şeyi bedenin bilene kadar gerçekten bilemezsin."Ínsan genellikle duygulanyla yaşar. Duyguların, fiziksel bedende, fizyolojik bedende ve zihinsel sistemlerde derin etkileri vardır. Beden, tüm sistemleri ile bir b&uum..
726,00TL
Vergiler Hariç:726,00TL
Bir sporcu için kariyer, inişler, çıkışlar ve dönüm noktalarıyla doludur. Ancak Ebrar Karakurt, kariyerinde yaşadığı beklenmedik anları, gerçek bir azim örneği göstererek dönüştürmeyi başarmıştır.Ebrar, 2..
143,00TL
Vergiler Hariç:143,00TL
Henüz genç yaşlarda, Eda Erdem voleybola olan tutkusuyla tanınmıştı. Gözlerindeki ışık ve kalbindeki azim, onu sporun zirvesine taşıyacak gücü taşıyordu. Doğduğu andan itibaren, bu hikâye için sahneye konmuştu.Eda Erdem'in vole..
143,00TL
Vergiler Hariç:143,00TL
Başarının asla tesadüf olmadığını, sadece disiplinli, odaklı ve kararlı olanların zirveye ulaşabileceğini öğreniyordu.Ve Hande, bir gün gerçekten de milli formayı giydi. Milli marşı okunurken gözlerindeki o pırıltı, yıllarca süren çalışmanın, fedakarlığın, ..
143,00TL
Vergiler Hariç:143,00TL
“Efsaneler, başkaları uyurken çalışır,” diye düşündü Melissa, her smaç vuruşunda ağır-lıkların ekstra bir yükü gibi hissettiği yü-kümlülüğü sırtından atarcasına. Yıllar..
143,00TL
Vergiler Hariç:143,00TL
Zehra Güneş'in voleybol tutkusu ve yeteneği, yerel turnuvalarda elde ettiği başarılarla daha da parladı. Bu küçük başarılar, onun büyük hayallere doğru adım atmaya başladığı anlardı.Zehra, yerel voleybol kulübüne katılara..
143,00TL
Vergiler Hariç:143,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)