Menu
Your Cart

Bilim Kitapları

 Uzayda kayıp mı oldunuz? Kuasarlar ve süper kümeler kafanızı mı karıştırıyor? Her şeyin mevcut konumuna nasıl ulaştığını merak mı ediyorsunuz? Tüm bunların sonu ne mi olacak? Kara delikte seyahate çıkın. Tuhaf izafî uzay zaman bük&am..
382,80TL
Vergiler Hariç:382,80TL
Semra Özdamar, toplumun farklı sınıflarından insanları bir araya getiren, onların arasındaki çelişkileri, ilişkileri ve bu ilşkilerdeki parçalanmışlıkları ortaya koyan, kültür çatışmalarını dile getiren, kimlik arayışlarına yer veren &o..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
Bilge bir ruhsal rehber olan Orin tarafından Sanaya Roman kanalıyla sunulan bu olağanüstü kitap, ruhunuzla temas kurmayı ve kalp merkezlerinizi uyandırmayı adım adım öğreten çok önemli bir rehberdir.Bu kitabı okurken, harika bir serüvene ve tekâmül yolculuğuna çıkacaksınız.Ruh katına gidecek ve ruhu..
271,70TL
Vergiler Hariç:271,70TL
7’den 70’e herkesin sevgilisi Cédric, birbirinden tatlı ve eğlenceli maceralarıyla karşımızda!Toplam 30 kitaptan oluşan dizinin tamamı Alfa Yayınlarında!Belçikalı karikatürist Raoul Cauvin tarafından yazılmış ve Laudec tarafından resmedilmiş serinin ilk dokuz kitabı raflarda yerlerini aldı!“8 yaşınd..
207,35TL
Vergiler Hariç:207,35TL
II. Dünya Savaşından sonra, Fransız psikanalizinin en özgün ve en çok tartışılan figürlerinden biri olarak ortaya çıkan Lacan, 1950’lerin Paris entelektüel dirilişinin yol göstericisi olarak Freud’un &..
164,45TL
Vergiler Hariç:164,45TL
Evrenimizdeki kozmik ortam içerisinde yaşamı ele alan Astrobiyoloji, konuyu hakkını vererek anlatmak için astronomi, biyoloji, kimya, jeoloji, gezegen bilimi, fizik, sosyal bilimler gibi pek çok bilim dalını harmanlıyor. Standart kozmolojik modele göre, B&am..
750,75TL
Vergiler Hariç:750,75TL
 Arka kapağı çevirdiğinize ya da internette bu cümleyi okumaya başladığınıza göre kitap ilginizi çekti ve karar aşamasındasınız. Instagram’ın en büyük bilim hesaplarından olan Bilimin Ucunda içeriklerini beğeniyo..
213,07TL
Vergiler Hariç:213,07TL
Douglas Adams, Otostopçunun Galaksi Rehberi’nde karakterlerine bir bilgisayara, “hayatın evrenin ve her şeyin” nihai yanıtını sordurur. Stephen Hawking ve Leonard Mlodinow’un Büyük Tasarım’da işaret ettikleri gibi, bilgis..
207,35TL
Vergiler Hariç:207,35TL
CERN’deki dokuz milyar dolarlık Büyük Hadron Çarpıştırıcısı (LHC) adı verilen parçacık hızlandırıcısıyla yapılan deneyler, parçacık fiziğinde önemli sorulara cevap bulmayı vaat etmekte.  Bunlardan biri de, doğanın t&u..
271,70TL
Vergiler Hariç:271,70TL
Doğal seçilim yoluyla evrim süreci, canlıların üremesini, kendilerinin kopyalarını üretmesini, fakat kopyaların pek de mükemmel olmamasını ve böylelikle de sonraki nesilde çeşitliliğin var olmasını gerektirir.Eğer bu çeşit..
321,75TL
Vergiler Hariç:321,75TL
Zihin saldırı altındayken bedeni iyileştirmeye çalışmak nasıl bir şey? Bu kitapta, Dr. Allan Ropper ve Brian Burrell okuyucuyu Harvard Tıp Fakültesinin nöroloji birimindeki perde arkasına götürerek, deneyimli bir teşhis uzmanının yaşamı değiştiren tuhaf..
321,75TL
Vergiler Hariç:321,75TL
Elinizdeki bu kitap Darwin’in son büyük eseridir ve evrim kuramında eksik tek nokta olan duyguları ele alır. Önceki eserlerinde insanların diğer hayvanlardan kategorik olarak farklı olmadığını ve dünya üzerindeki bütün canlılar..
314,60TL
Vergiler Hariç:314,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 105 (9 Sayfa)
Bilim Kitapları

Bilim Kitapları