Menu
Your Cart

Teknik terimler sözlüğü

Yazarlar ve Şairler Sözlüğü, ilköğretim ve orta öğretim kurumları öğrencilerine Türk ve dünya edebiyatınn şair ve yazarlarını tanıtmak amacıyla hazırlandı.Bu sözlükte, şair ve yazarların yaam öykülerine, sanat anlayışlarına ve eserlerine yer verildi.Yazarlar ve Şairler Sözlüğü’nün öğrencilerimize ve..
92,95TL
Vergiler Hariç:92,95TL
Çok iyi biliyorum kiSizin için de bu setin son durağı olan dördüncü kitap bittiğinde 'Limit -Türev -İntegral' olayı problem olmaktan çıkacak. Buna gerçekten inanın ve pes etmeyin. Ve unutmayın ki ' Matematikte zekâdan önce sabır gelir.' Antrenmanlarla matematik yolculuğuna başlar..
520,30TL
Vergiler Hariç:520,30TL
Romanın başlangıç kısmı, yaşlı rehber eşliğinde Anadolu’nun ücra bir kasabasına giden şehirli yolcunun ağzından anlatılır ve Ömer’in halk nazarında destanlaşan hayatı hissettirilir.Bağrıyanık Ömer romanı, kahramanı çocuk olan ilk e..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Öykünün başkahramanı olan yazar sekiz senedir Petersburg’da yaşayan yalnız bir adamdır. Hiç arkadaşı yoktur belki ama ne gam, bütün Petersburg onundur nasılsa. Petersburg’daki insanlar her şeyidir onun. Onlar mutluysa o da mutludur, onlar hüzünlüyse o da hüzünlüdür. Herkesin yazlıklara gidip de soka..
85,80TL
Vergiler Hariç:85,80TL
Esrar-ı Cinayat önce gazetede tefrika edilmiş, ardından kitap olarak basılmıştır. Bir polisiye roman olmasına rağmen Ahmet Mithat Efendi zaman zaman araya girerek çeşitli konularda değerlendirme ve tahliller yapmaktan kendini alamamıştır.Balıkçılar İstanbul Boğazı çıkışında bir genç kızla iki adamın..
198,00TL
Vergiler Hariç:198,00TL
Türk ve Dünya Edebiyatının seçkin yazarları bu eserde buluştu. "Resimlerle Yazarlar ve Şairler Sözlüğü", öğrencilerin gerek derslerine yardımcı olmak, gerekse genel kültür çalışmalarına destek amacıyla hazı..
13,24TL
Vergiler Hariç:13,24TL
Atasözleri, atalarımızdan kalan özlü sözlerdir. Ne zaman, kim tarafından söylendiği belli değildir. bu sözlerin göze çarpan ilk özelliiği kısa oluşudur. Çoğu bir iki cümle uzunluğundadır. Geniş bir..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Zamanı boşa geçirmek mümkün değil! Bu kitap boş zamanını 'boşa geçirmemek' isteyenler için yazıldı. Her sayfasında, farklı bir yönerge ile bir şeylerle meşgul olmanı sağlayacak Kes, Yapıştır, Çiz ile zamanını bir şeyler karalayarak, üreterek, yaratarak geçireceksin. Bu kitabın başlıca yazı..
346,50TL
Vergiler Hariç:346,50TL
Önünüzde boş, bembeyaz bir sayfa varken yazı yazmak pek de kolay olmayabilir. Bunun yerine rengârenk sayfalarla dolu, resimlerle bezeli ve çok eğlenceli ipuçlarının eşlik ettiği bir yazma deneyimine ne dersin? Bu kitapta farklı yazı türlerine göre türlü türlü etkinlikler var. Sayfaları karıştırın, b..
346,50TL
Vergiler Hariç:346,50TL
Hiçbir zaman değişmeyecek bir gerçek vardır: Sid, dedesini çok sever, dedesinin de onu çok sevdiği gibi...Kategori:Çocuk Kitapları Çocuk Kitapları..
346,50TL
Vergiler Hariç:346,50TL
Yaşamın güzelliklerini yücelten öykülerle renkli bir düş dünyasına yolculuk! Çocuk edebiyatımızın sevilen yazarı Şiirsel Taş, eğlenceli, düşündürücü, hiç eskimeyecek öyk&..
173,25TL
Vergiler Hariç:173,25TL
Sürprizlerle dolu, rengârenk balonlarla göklere çıkmaya hazır mısınız?Gökyüzünde Balonlar'da Aytül Akal, gündelik hayata dair konuları dokuz eğlenceli öyküyle bir araya getiriyor. Alışveriş mer..
207,90TL
Vergiler Hariç:207,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
Teknik terimler sözlüğü

Teknik terimler sözlüğü