Menu
Your Cart

Çocuk Klasikleri

Yemyeşil ormanları, bereketli toprakları ve değerli madenleriyle insanlığın doğuşuna ev sahipliği yapan Afrika yüzlerce yıldır sömürülmektedir. Devletlerin otoritesi zayıflamış, halk acımasız çetelerin ve gizli örgütlerin insafına terk edilmiştir.Başarıyla tamamladığın kurtarma operasyonu dönüşü bir..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
İnsanlık kadar eski tarihe sahip bir meslek olan sihirbazlık, günümüzde bile seyredenleri kendine hayran bırakıyor. El çabukluğu ile bilimi ve zekâyı birleştiren sihirbazların sırları, yüzyıllardır gizemini korumaya devam ediyor.Sabırsızlıkla beklediğin tatilin, mahallenizin yakınlarına kurulan büyü..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
Gökdelenlerin ve yüksek binaların istilasından kurtulmayı başarmış tarihî bir mahalle, gören herkesi kendine hayran bırakıyordur. Rengârenk çiçeklerle süslü bahçelerin ortasından yükselen ahşap konaklar, betonlaşmaya karşı kazanılan bir savaşın kahramanları gibi dimdik duruyorlardır.Huzurla yaşadığı..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
Dikkat! Bu Seri, İngilizce Dil Öğrenimine Katkı Sağlamaktadır.Eren, Tarık ve Melek’in anneanneleri, çevresindekilerin tavsiyesiyle gittiği doktorun uyguladığı yanlış tedaviden dolayı ölümden döner. Üç kafadar hesap sormakta kararlıdır ancak karşılarında sıradan bir doktor değil, kökü çok derinlere u..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
Polis merkezine getirilen küçük bir kız çocuğu, korku dolu gözlerle öylece donup kalmıştır ve kimseyle konuşmamaktadır. Görgü tanıklarına göre kızın babası maskeli birileri tarafından sürüklenerek ..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
Dünyamız her geçen gün biraz daha yaşanmaz hâle geliyor. Birilerinin bu gidişe dur demesi gerekli!Peki, kim? Tabii ki biz!Yani ben Mercan, köpeğim Gülücük ve dostlarım. Değişim Kalemizde kurduğumuz Küç&..
109,56TL
Vergiler Hariç:109,56TL
Türklerin yüzyıllar önce Asya bozkırlarından ayrılarak başlattığı yeni yurt arayışı devam ediyordu. İnsanlık, kabına sığmayan bu cesur millet tarafından kurulan yeni bir devletin tarih sahnesine çıkışına tanık oluyordu.Büyük Selçuklu Devleti ile Horasan’dan parlayan kıvılcım kısa sürede Mezopotamya’..
114,84TL
Vergiler Hariç:114,84TL
Eski köye yeni âdet getirme çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam ediyoruz. Eline bu kitabı alıp bu satırları okuduğuna göre sen de bizimle aynı kafadasın galiba. Hangi kafa mı? Mucit kafası tabii ki!Biliyoruz, çevrendekiler hâlâ hayallerini anlamakta zorlanıyorlar. Sen “Buldum!” diye bağırdı..
126,72TL
Vergiler Hariç:126,72TL
Mısır firavunlarının sır perdesini aralayıp kayıp olan piramidi bulan Cenk Demirbilek’in gizemli macerası devam ediyor.Bilim tarihi profesörü Tahir Baturay ile birlikte takip ettikleri, tarihin tozlu sayfalarına gizlenmiş izler onları İskenderiye'ye ulaştırır. Bu tarihî şehir, binlerce yıl önce..
166,32TL
Vergiler Hariç:166,32TL
Hani hep duyarsın ya; "Bir kitap okudum hayatım değişti!" diye. İşte bu kitap tam da öyle bir kitap! Kapağını araladığın andan itibaren insanlığa yön veren kahramanlar ve olaylar, yeniden hayat bulacak senin hayalinde. Ve sonrasında birden hayatın değişmeye başlayacak.Okuduğun her öyküden sonra bakı..
118,80TL
Vergiler Hariç:118,80TL
Arkadaşım, sen de öfkelendiğinde aslında hiç yapmak istemediğin şeyler yapıyor musun? Kırk yıl düşünsen aklına gelmeyecek kelimelerle kurduğun cümleler için pişman oluyor musun?Artık dert etme bu durumu. Çünkü ben varım!Öğrendiğim metotlarla kalp kırma sorununu çözdüm. Hatta şarkısını bile besteledi..
77,88TL
Vergiler Hariç:77,88TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 213 (18 Sayfa)
Çocuk Klasikleri

Çocuk Klasikleri