Menu
Your Cart

Genel Konular

Bir Mesafe Aşkı HikâyesiYağmur böyle güzel yağar mı bir daha şimdi çıkıp ıslanmazsak?“O gün, bana ‘Sinemaya gidelim mi?’ diye sordu. 3391 kilometre öteden, şehirlerce, denizlerce uzağımdan… Yanımdaki in..
381,48TL
Vergiler Hariç:381,48TL
Yağmur böyle güzel yağar mı bir daha şimdi çıkıp ıslanmazsak?“O gün, bana ‘Sinemaya gidelim mi?’ diye sordu. 3391 kilometre öteden, şehirlerce, denizlerce uzağımdan… Yanımdaki insanlar görmezken beni, o ..
315,48TL
Vergiler Hariç:315,48TL
Atalarından öğrendiklerin, deneyimlerinle mühürlediklerin ve mevcut kararlarınla mı ilerlemek istiyorsun, yoksa kendi potansiyelini açığa çıkarmaya niyetli misin?  Hayat yolunun haritasını sen başlatmadın belki ama rehberlerinden öğrendiklerinle inandın ve hayallerinin olacağına ya da olmayacağına k..
79,20TL
Vergiler Hariç:79,20TL
Alex, kuşkusuz birlikte çalışma ayrıcalığına eriştiğim büyük bir oyuncuydu. Maç okuma yeteneği olağanüstüydü, zeki ve teknikti, sahada olup bitenleri gözden kaçırmıyor ve topa akıl almaz bir kolaylıkla dokunuyordu..
316,80TL
Vergiler Hariç:316,80TL
"Biliyordum, onu gördüğümde yine bütün kalkanlarım bedenimi saracak ve aşık ruhumu saklayacaktım. Artık hiç değilse kendime dürüst olma vaktiydi. Aslı ruhuma işlemişti işlemesine de ben bunu istiyor muydum? Hoş, aklıma ve ruhu..
289,08TL
Vergiler Hariç:289,08TL
Cennet Çayırları Doğa Parkı’nda herkes yeni asılan ilanı konuşuyordu. Park sakinlerine aşağıdaki kategorilerde altın yıldız ödülü verilecekti:- En popüler- En tertipli- En becerikli- En şıkAcaba Züri de bir altın yıldız kazanabilecek miydi? Arkadaşlık ve dayanışma üzerine harika bir hikâye!Kategori:..
198,00TL
Vergiler Hariç:198,00TL
Amok Koşucusu ikilemlerin hikayesidir, vicdanıyla aklı arasında kalanların hikâyesi… Aynı zamanda bir delilik hali... Hint Adaları’nda doktorluk yapan adama günün birinde zengin bir kadın gelir, çaresizce doktordan yardım ister, fakat doktor onu reddeder. Kadının zenginliği ve tavırları onu öfkelend..
52,80TL
Vergiler Hariç:52,80TL
Cennetteki ırmağı kirleten her kötülüğe…Hiç Kimsenin Duymak İstemediği O İsmi Gururla Söyledim: AselAsel yaşadığı ihanetlerin sorumlularıyla yüzleşebilmek için tüm cesaretini toplayıp okula geri döner. İn..
394,68TL
Vergiler Hariç:394,68TL
Cenevre Gölündeki Olay - Unutulmuş Düşler - Ormanın Üzerindeki Yıldız - Mürebbiye öyküleriyleBirbirinden bağımsız bu beş öyküde, hayatın zorluklarıyla yüz yüze gelen kahramanların yaşadıkları hesaplaşmalar, girdikleri çıkmazlar, geçirdikleri dönüşümler, bazen de kapanmayan defterler yer almaktadır. ..
52,80TL
Vergiler Hariç:52,80TL
Tuzlu kahve gerçek aşkın sıvı halidir...Hayatta birçok kez haksızlığa uğrarız. Lakin öldüreceğini sandığımız hiçbir acıda yılmayız...Herkesin bir hikâyesi vardı.Kimi dile getirmedi acıyan yanlarını.Oturup kâğıda döktü acılarını.Kimi yalnızca sustu, içine ata ata doldu taştı...Yine de tek kelime edem..
170,28TL
Vergiler Hariç:170,28TL
Sen benim kalbimin kafası güzel halisin...Sevmekten daha önemli şeyler vardır.Hissettirmek gibi, koklayarak öpmek gibi… Bazen sevilmekten çok varlığını hissetmek istersiniz. Varlığını hissedemediğiniz birini sevemezsiniz.Kadınlar sevildiğini duymaktan çok hissetmek ister.Sevdiği adamın sevgisini his..
170,28TL
Vergiler Hariç:170,28TL
Çünkü zaman değil, en çok sevgi iyileştiriyor insanı.Kurduğum en güzel hayallerim yıkıldı. Hem de beklenmedik insanlar tarafından.Bense bu duruma sadece sessiz kaldım.Korkaklığımdan değil, kırgınlığımdan.İnsanın bazen en çok söylemesi gereken şeylerin yerine sahne alır suskunluğu.Ben de sustum ve ke..
170,28TL
Vergiler Hariç:170,28TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 123 (11 Sayfa)
Genel Konular

Genel Konular