Menu
Your Cart

Klasikler

Cumhuriyet değerlerine ve devrimlerine sonuna kadar sahip çıkan şiir tadında adalılar...Küçük bir adada, masal tadında hayatı paylaşırken, farklı yolculuklara sürüklenen dört gencin dostluk dolu hikâyesi. Şenlikli gülüşüyle iklimleri, renkleri, kokuları değiştirebilen Gülhan ve ona âşık üç arkadaş:H..
63,80TL
Vergiler Hariç:63,80TL
En son ne zaman kendin için bir şeyler yaptın?En son ne zaman kendini iyi hisettin?En son ne zaman kendini değerli hisettin?En son ne zaman iş için, para için, ailen için, sevdiklerin için ya da arkadaşların için değil de kendin için erken uyandın?Yapmak isteyip yapamadığın her şeyi ve ertelediğin t..
255,20TL
Vergiler Hariç:255,20TL
Başını kuma gömüp yaklaşan fırtınayı görmezden gelerek yok olmak ya da ayağa kalkıp gerçeğin peşinde ilerleyerek var olmak arasında seçim yapacak olan sensin. Bugünün dünyasında, yaşadıklarının gölgesinde nereye gidiyorsun? İnsanı, dünyayı yok sayarak insanlığı kaosa sürükleyen sistemin yöneticisi M..
57,42TL
Vergiler Hariç:57,42TL
Şanlı Akdeniz havzasında ve hatta daha uzak yerlerde Barbaros kardeşlerin mertliği, yigitligi, zaferler kazanmaları Müslümanları sevindirirken, Avrupalı sömürgecileri endişelere sevk ediyordu. Osmanlı'nın Akdeniz'deki gücünün a..
266,20TL
Vergiler Hariç:266,20TL
İmparator Birinci Petro, bize Avrupa kültürünü aşılayarak gözlerimizi açtığından ve elimize bütün çalışma olanaklarını verdiğinden bu yana hemen hemen yüz elli yıl geçmiştir. Oysa ovalarımız h&am..
7,84TL
Vergiler Hariç:7,84TL
Cumâ sabahı eşsiz Sultan Alparslan her zamankinden biraz daha farklıydı. Askerinin karşısına çıktığında o bir sultan gibi değildi. Fakat sanki etrafındaki neferlerinden herhangi biriydi. Askerlerinin de ona davranışlarında büyük bir saygı vardı. Ama ona bir İmp..
266,20TL
Vergiler Hariç:266,20TL
Eski, yıkılmış bir kilisenin enkazı üzerinde; birimiz haçlı askeri, birimiz Fatih oluyor; kılıçlarımızla savaşıyorduk. Kılıç dedimse gerçek sanmayın! Tahtadan yaptığımız şeyler. Ama o tahta parçası, bizim gözürn&uu..
229,90TL
Vergiler Hariç:229,90TL
Mezarlık çok ıssızdı. Ama oradan geçemezsek, gece yarılarına kalacak, ailemizden de güzel bir akşam fırçası yiyecektik.Mezarlığın içerisine girdik. Artık koşamıyor,adımlarımızı dikkatle atıyorduk.Birden sesler duymaya başladık. İrkildik, birbirimi..
229,90TL
Vergiler Hariç:229,90TL
Yaz tatili yaklaştığında herkesin bir planı olurdu.Yasin, Heybeliada' da yaşayan anneannesinin yanına giderdi.Orası bizim için de büyülü bir yerdi. Her tarafı denizle kaplı bir yerdi.Küçükken orada yaşayanların yüzerek ..
229,90TL
Vergiler Hariç:229,90TL
Tam bir panik anı yaşıyorduk, nasıl olmuştu da bir anda her şey değişivermişti. Az önce tuttuğumuz balıklar için havalara uçan biz, bir anda korkudan ağlamaya başlamıştık. Üstelik yağmur hızını şiddetlendirmişti. Tekne gelen dalgalardan dolayı ağzına kadar suy..
229,90TL
Vergiler Hariç:229,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1232 (103 Sayfa)
Klasikler

Klasikler