Menu
Your Cart

Çocuk Bakimi ve egitimi

“Bağırmayan Anneler” kitabının yazarı Hatice Kübra Tongar’ın uzmanlığı ve deneyimleriyle kaleme alınan bu kitap, modern dünyadaki ebeveynlik zorluklarına ve çözüm önerilerine odaklanıyor.Cinsiyet rollerine karşı ya..
231,00TL
Vergiler Hariç:231,00TL
İnsan dünyaya hazır gelmez, zamanla oluşur.Beyin “bedava” verilse de, içindeki yazılım ve içeriği biz belirleriz.Hayatın ilk üç yılında yarattığımız altyapı, ömür boyu üst yapıyı etkiler. En başından do..
193,05TL
Vergiler Hariç:193,05TL
Anne-baba olma serüveni, sağlıklı bir evlilik, doğru zamanda ve isteyerek dünyaya getirilen bir çocukla başlar. Çocuğun gelişi, size bağımlı, sizden öğrenecekleri ve görerek taklit edecekleri ile yaşama hazırlanan bir varlıkla sürd&a..
250,25TL
Vergiler Hariç:250,25TL
Ebeveynler İçin En İyi Yirmi Kitaptan Biri Seçilen Zor Değil Sıra Dışı Çocuk” Yepyeni Bir Ebeveynlik Anlayışı Sunuyor.Genelde “zor” veya “inatçı” olarak nitelendirilen sıra dışı çocukların, yetiş..
429,00TL
Vergiler Hariç:429,00TL
Bağırmayan ebeveynler, bağlananlar ya da bağlanamayanlar, organik anne-babalar, kuralcılar, oyuncular derken, ebeveynlik modaları asla bitmek bilmiyor değil mi? Hele de son günlerde işler iyice çığırından çıktı. Bunca yöntemin arasında hangisini seçeceksiniz? Hangisi en doğrusu?Doğrusu hiçbiri… Çünk..
231,00TL
Vergiler Hariç:231,00TL
Bu kitap, Kur’an’daki hikmet okyanusunu hayatına damla damla akıtmak isteyen bir hafize tarafından kaleme alındı. Yaradan perspektifinde iyi bir kul olmak, “tam şu an”da yaşadığımız imtihanı kulluğumuza yaraşır bir biçimde ağırlamaktan geçiyor. Yazarın kişisel yolculuğunda bu hikmet okyanusu, ebevey..
191,40TL
Vergiler Hariç:191,40TL
Yaşadığımız olaylara doğru açıdan bakmaz, sebeplerini, faillerini ve hedeflerini doğru şekilde anlamazsak, sadece bize gösterilenleri görür, bize biçilen hayata mahkum oluruz. Abdülhamid Han üzerinden oynanan İngiliz Oyunu 2. perdesi..
171,60TL
Vergiler Hariç:171,60TL
Marketin hemen yanında bulunan evin basamağında oturuyordu.“Adın ne?” dedim çocuğa.“Mutlu” dedi.“Ne güzel ismin varmış.” dedim.“Ben seçtim.” dedi.“Nasıl yani?” dedim.Gözlerimin içine baktı, Sessizce gülümsedi: “Öyle işte!” dedi.“Sana top alayım mı?” dedim.“Çikolata daha iyi.” dedi.“Bekle” dedim. Tek..
185,90TL
Vergiler Hariç:185,90TL
*Patrik Atnegoras ile başlayan ziyaret ve devam eden süreç içinde Sur içinde Vatikan benzeri özerk bir alan mı oluşturulmak isteniyor?*Ayasofya,Büyük İsrail planının bir parçası mı?*Katolik-Protestan-Evanjelist yapının organize ettiği Judaist Hıristiyanlar Birliği,İstanbul ve Ayasofya ile ilgili han..
193,05TL
Vergiler Hariç:193,05TL
Kıymetli okurlar,Uzun yıllar süren sömürgecilik araştırmalarının bilimsel temelleri üzerinde şekillenen ve beş yıl süren 27 Mayıs çalışmalarının meyvesi olan bu kitap,bu güne kadar hiçbir çalışmada masaya yatırılmamış ve cevaplanmamış soruları ve bu soruların tarihsel ve bilimsel süzgeçten geçirilmi..
328,90TL
Vergiler Hariç:328,90TL
*Türkiye’nin petrol savaşları, faili meçhul petrol cinayetleri …*Petrol aramak için gelip, petrol aramadan sadece benzin ihraç edenler…*Devlet-İ Aliye’yi parçalayan petrol yamyamları…*Abdülhamid Han’ın daha o yıllarda yaptırdığı petrol sahası haritaları…*Türkiye’de milli petrol mücadelesinde öldürül..
314,60TL
Vergiler Hariç:314,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 114 (10 Sayfa)
Çocuk Bakimi ve egitimi

Çocuk Bakimi ve egitimi