Menu
Your Cart

Gençlik Edebiyatı

Fantastik ve bilimkurgu dünyasının en iyi yazarlarından kabul edilen Sarah J. Maas'ın Dikenler ve Güller Sarayı serisi, NY Times çok satanlar listelerinden hiç inmedi ve pek çok ödül aldı. Gerilim, romantizm, entrika ve aksiyo..
3.216,40TL
Vergiler Hariç:3.216,40TL
Tüm dünyayı etkisi altına alan K-POP ve onun merkezinde BTS! K-POP’ta tüm dünyayı bu kadar çılgına çeviren şey nedir? Neden? K-POP insanların kalbini fetheden K-POP’un ne olduğunu, nasıl geliştiğini, insanlar üzerindeki etkisini ve K-POP’a dai..
726,00TL
Vergiler Hariç:726,00TL
İkiz kardeşler Scarlet ile Ivy, yeniden Rookwood Okulu’ndadırlar. Müdür Bay Bartholomew’un hapse girip yerine Bayan Knight’ın geçmesiyle okulda her şey yoluna girmiş gibi görünür.Scarlet, bale resitalinde rol alabilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Ayrıca ikizlerin gerçek annelerinin kim olduğuyla..
328,68TL
Vergiler Hariç:328,68TL
Rockwood Okuluna gelen yeni kız Scarlet ve Ivy için çözülmesi gereken yeni bir gizem yaratır.İlginç biri olan yeni kız Ebony, Scarlet ve Ivy’de büyük bir merak uyandırır ve yepyeni bir macera yaşamalarına yol açar.Ebony gizemli olduğu kadar etkileyicidir de ve okuldaki kızların pek çoğunu peşinden s..
328,68TL
Vergiler Hariç:328,68TL
Kentin yakınındaki küçük tepenin üzerinde, Mutlu prens'in altınla kaplanmış heykeli vardı. Heykelin gözleri, pırıl pırıl birer mavi yakuttu. Elinde tuttuğu kulucun kabzasında da, çok iri bir kırmızı yakut parlıyordu.İnsanlar ona hayranlı..
39,60TL
Vergiler Hariç:39,60TL
Olumsuz duyguları hissetmemek için tüm insanlığın kalplerini aldırdığı bir dünyada kalbi olan tek kişi siz olsaydınız ne yapardınız? Diğer insanlara uyum sağlamak için kalbinizi aldırmaya boyun eğer miydiniz yoksa kalbinizi her ne pahasına olursa olsun korur m..
429,00TL
Vergiler Hariç:429,00TL
Genç ve cesur savaşçı Danişmend Gazi, bir gece bir rüya görür. Ve Rumlar tarafından ele geçirilmiş toprakları geri almak üzere sefere çıkmaya karar verir. Battal Gazi’nin torunu Turasan’la birlikte yanlarında kırk bin kahraman askerle yola çıkarlar...Malatya’dan Sivas’a oradan Tokat’a kadar ilerleye..
121,00TL
Vergiler Hariç:121,00TL
İnsanlar bütün güzel duygularının yok olduğu korkunç bir sabaha uyanırlar. Anneler, babalar çocuklarından, kardeşler kardeşlerinden, komşular birbirinden nefret etmektedir. Bir zamanlar doğallıkla sahip olunan o tatlı duygulara artık sadece parasını &..
145,20TL
Vergiler Hariç:145,20TL
7-14 yaş kişiliğin şekillendiği dönemdir… Çocuğun, var olduğu hali ile kendini ortaya koyabilmek için çaba harcadığı dönem…Ondandır ki bu dönemde kız çocukları annesi gibi çanta ister...E..
237,60TL
Vergiler Hariç:237,60TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Gençlik Edebiyatı

Gençlik Edebiyatı