Menu
Your Cart

Beslenme ve Diyet

“Bu göbek nasıl gidecek? Harika soru... Yedi göbektir peşinde olduğumuz sorunun cevabını ararken kitabın yanına demli bir çay ve harika bir kek söyleyebiliyor muyuz? -Detaylara dikkat ederek, evet.” –Şermin Yaşar, Yazar“Tu..
200,20TL
Vergiler Hariç:200,20TL
Kendin için bir iyilik yap ve içine sıkışıp kaldığın bu diyet kültüründen artık çık! Kendi beslenme ihtiyaçlarını belirle, bedenini tanı ve onu doğru bir şekilde besleyerek sağlıklı, mutlu ve sürdürüleb..
421,85TL
Vergiler Hariç:421,85TL
Sağlıklı kiloya ulaşmak ve kalıcı zayıflamak için okumanız gereken tek kitap. Çağımızın en büyük sağlık sorunu obezite! Tanıdığımız iki kişiden biri kilosundan hoşnut değil. Peki, hiç düşündün&am..
336,60TL
Vergiler Hariç:336,60TL
Bir haftada beş kilo!Börek çörek, abur cubur, istediğiniz her şeyi yiyerek, sporla falan uğraşmadan, detoks kürleriyle koltuğunuza yayılıp televizyon izleyerek. Ne dersiniz? İzin verirseniz buraya bir gülücük bırakaca..
254,32TL
Vergiler Hariç:254,32TL
“ Zayıflamada Beslenme” kitabın editörü Sezar Destanoğlu, kitabın içeriğini düzenlerken toplamda 15 kilo vererek zayıfladı...Bugüne kadar, “ beslenme, öğün ve gıdalar ” hakkındaki “ yan..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
“Zayıflamada Değişim Süreci”, kişinin kendi hedefine ulaşmasının önündeki engelleri kaldırır.Zayıflamada Değişim Süreci kitabında hedefin olan ideal bedenine nasıl gideceğini, nelere dikkat etmen gerektiğini, bu süreçte karş..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
Öncelikle bedenimizi tanımamızı, kalıcı bir barış yapmamızı ve bedenimizi sevmemizi hedefliyor. Bedenimiz ile daha fazla vakit geçirmek, zaman ayırmak, yatırım yapmak ile devam ediyor.Şişmanlık ve ideal bedenin karşılaştırması, günlük yaşamımızda hareket ve hare..
223,08TL
Vergiler Hariç:223,08TL
“Bu kitap diyet yapmakla ilgili başka bir kitap daha değil. Yiyeceklerle kişinin zihni, bedeni ve ruhu arasındaki ilişkiyi geliştirecek, basit ve on adımlı bir yaklaşım! Sezgisel Yeme, hayatın niceliğini ve niteliğini daha iyi hâle getirmek için psikolojik ve fiziksel ..
521,40TL
Vergiler Hariç:521,40TL
60 yıllık hekimden tüm virüslere ve bakterilere karşı kolaylıkla uygulayabileceğiniz korunma yöntemleri!Her yaşta, her zamanda, her koşulda…Bağışıklık ZırhımızCanan Hoca’nın yazdığı kitaplar Türkiye’de ‘halk hareketi&rs..
316,80TL
Vergiler Hariç:316,80TL
Her ne istiyorsan kendinde ara!Senin canının içinde bir can var, o canı ara!Dağının içinde bir hazine var, o hazineyi ara!Eğer yürüyen dervişi arıyorsan;Onu senden dışarıda değil, kendi nefsinde ara!-Mevlana“Bir diyetisyen olarak, kilo vermek için çabaladığı halde aslında kilo vermeye korkan insanla..
26,89TL
Vergiler Hariç:26,89TL
Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin tarifleriyle sevdiğiniz yemekleri yiyerek de kilo vermek mümkün!Tüm hastalıkların tedavisi aslında sağlıklı yaşam, beslenme ve diyette gizli. Günlük hayatta yemediğiniz, sevmediğiniz..
500,50TL
Vergiler Hariç:500,50TL
Kilo Verdiren 21 Günlük Hızlı Başlangıç PlanıRuh halinizi düzeltmenin, fit görünmenin, kilo vermenin ve harika hissetmenin zahmetsiz bir yolunu biliyor olsanız? Bitkinlikten kronik ağrıya kadar pek çok şikayeti silip süpürecek kür parmağınızın ucunda olsa? Dr. Mehmet Öz bu yeni kitabında, yediğimiz ..
265,32TL
Vergiler Hariç:265,32TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet