Menu
Your Cart

Gezi Rehberi

Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Bu kitapları okumak, yaptığınız işte daha iyi olmanızı sağlayacaktır. Klinik örneklerle, somut öneriler kombine edilerek yalnızca ne yapılacağının değil, nedeninin de anlaşılmasına olanak verilmektedir. Bu dizi, psi..
250,25TL
Vergiler Hariç:250,25TL
Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Çift Terapisi”, psikolog, psikiyatr, sosyal hizmetli, danışman ve din adamı gibi geniş bir profesyoneller grubu için rehber niteliğindedir. Alanlarındaki uzmanlar tarafından yazılan “&Cce..
243,10TL
Vergiler Hariç:243,10TL
Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Nihayet! İster fiziksel ister psikolojik olsun cinsel bozukluklarla ilgili sorunların hemen hemen hepsine yer veren çarpıcı bir eser. Yazarların üslubu gerçekten etkileyici ve doyurucu, çok s..
257,40TL
Vergiler Hariç:257,40TL
Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Bu kitap, tedavi masraflarını en aza indirmek için çocukların ruhsal ağrısını minimize etme modasını izlemez, bunun yerine en iyiyi başarmaları için klinisyenlere yardım eder.”John E. Schowa..
214,50TL
Vergiler Hariç:214,50TL
Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Ergen Terapisi, ergenliğin biyopsikososyal biyopsisini vermektedir ve insan yaşamının bu en kafa karıştırıcı gelişim aşaması sırasında meydana gelen majör psikopatolojilerin tedavisindeki önemli konuları anlatan a&a..
271,70TL
Vergiler Hariç:271,70TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)